Cenimy sobie przestrzeń

Moda w mniejszym lub większym stopniu dosięga niemal każdej dziedziny naszego życia. Dotyczy to również aranżacji wnętrz nieruchomości – to, co jeszcze kilka lat temu było normą w dekoracji czy budowie, dzisiaj rzadko komu przyszłoby do głowy. Między innymi dlatego nowoczesne budynki cieszą się największym zainteresowaniem na rynku.

Od pewnego czasu bardzo dobrze widziane jest projektowanie domów z dużą przestrzenią. Nie chodzi tu jednak o to, aby zaskakiwać monstrualnym metrażem. Ważne jest to, by pozbawiać wnętrze zbędnych ścian.

Wspaniałym przejawem takich działań jest popularność aneksów kuchennych, zastępujących osobne pomieszczenie. Pomimo, że niektórzy uważają je za niepraktyczne, doskonale stwarzają wrażenie przestronności nawet na stosunkowo niewielkiej powierzchni. Z biegiem czasu coraz częściej pozbywamy się również innych ścian.

Być może niektórzy pamiętają dawną modę na przedzielanie salonu na dwa pokoje za pomocą przeszklonych drzwi. Dziś praktycznie się tego nie praktykuje. Na rynku nieruchomości panuje przekonanie, że im mniej ścian znajdzie się we wnętrzu domu, tym większe możliwości dowolnej aranżacji będzie miał nowy właściciel.

http://www.warbud-beton.pl zarządcy nieruchomości łódź