Klocki Lego nie tylko do układania

Jeżeli wasza pociecha jest miłośnikiem klocków Lego, to najlepszą rozrywką, jaką możecie mu zapewnić jest zakup dużego zestawu ulubionego tematu. Jednak może lepiej byłoby poczuć się jak ten mały ludzik z żółta buźką? Myślę, że to by była znakomita atrakcja i wspaniała przygoda. Dlatego polecam i zachęcam do zabrania dzieci w świat tych kolorowych klocków, do prawdziwego Legolandu.

Miasta, które zostało stworzone z myślą o najmłodszych. Ciekawe budowle, domki, zamki, w których mogą wykonywać różne zadania. Przejażdżka samochodem policyjnym, wozem strażackim.

Podróż pociągiem lub statkiem. Wodne atrakcje w postaci wodospadów, z których zjeżdża się na pontonach, rwące rzeki oraz plansze z fontannami, w których można się pochlapać. Po pierwsze mini budowle ukazujące najważniejsze światowe zabytki i charakterystyczne miejsca.

Następnie kraina Duplo, potem Lego Town, – czyli kowboje, Indianie, a także zwierzęta słonie, niedźwiedzie, strusie i wiele innych. Najbardziej atrakcyjny jest statek piratów i podróż do jaskini. Wszystko brzmi naprawdę imponująco, a jeżeli powiem, że oprócz specjalnych pontonów oraz oczywiście prawdziwej wody, wszystkie wspomniane elementy wykonane są tylko i wyłącznie z klocków Lego.

To z pewnością od razu zaczniecie szukać w Internecie dokładnych informacji. To naprawdę wspaniałe miejsce i niewątpliwie kolejny kierunek, który musimy zabrać dzieci. Zapewne sami chętnie skorzystamy z tych atrakcji, ta imponująca ilość użytych klocków, naprawdę jest co podziwiać.

El Pueblo